Desatero pro kluky

Po knížce pro nejmenší o tom, Jak děti přicházejí na svět (2010) a pro náctileté dívky Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví (2016) spatřuje v listopadu 2018 světlo světa i knížka pro kluky…

Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky, protože vás, milí mladí pánové, nechceme trápit přílišným čtením.

Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

Co v knize najdete?

Co se děje s tělem v dospívání / Proč rostu a díky čemu jsem mužem / Péče o tělo / Jak se hýbat / Abych neumřel hlady / O sexu a vztazích / Jak slečnu neotěhotnět. Antikoncepce / Jak neonemocnět – bezpečný sex / Moje dívka otěhotněla! Co mám dělat? / Jak uspět u žen i ve společnosti?

Jak na pubertu, holky i sex

Skorokomiks pro správné kluky.

Abych věděl, jak na pubertu.

Jak použít prezervativ a další.

Kniha, kterou si každý kluk rád otevře.